بهترین عیدی

یکی از رسوم زیبای عید نوروز، عیدی دادن است. عیدی هدیه‌ای است که به بهانه‌ی عید نوروز به عزیزان‌مان می‌دهیم تا به آن‌ها یادآوری کنیم که به یادشان بودیم. پس بهتر است که در انتخاب آن دقت کنید.
برای انتخاب یک هدیه‌ی مناسب، باید علایق فرد مورد نظر را در نظر بگیرید و بعد انتخاب کنید.
با گردآوری لیستی از چیزهایی که طرف مقابل‌تان به آن‌ها علاقه دارد می‌توانید راه حلی برای هدیه دادن خلاقانه پیدا کنید.
اول از هر کاری سعی کنید مشخص کنید که طرف مقابل شما به چه زمینه‌ای بیشتر علاقه‌مند است. . دقت داشته باشید که هدیه شما حتما باید متناسب با شرایط سنی و روحیات طرف مقابل شما انتخاب شود.
اگر زمینه ی مورد علاقه‌ی او را پیدا کردید در مرحله بعدی سبک مورد علاقه ی او را در نظر بگیرید. آیا او هدایای ظریف را بیشتر می‌پسندد یا وسائل بزرگ و اصلی را ترجیح می دهد، آیا بیشتر به وسایل سنتی علاقه دارد یا مدرن و اسپرت. با پاسخ به سوالاتی از این قبیل کم کم به هدف‌تان که انتخاب هدیه مناسب است، نزدیک‌تر می‌شوید.
فهمیدن رنگ مورد علاقه افراد می‌تواند تاثیر زیادی بر روی انتخاب هدیه دلنشین و زیبا بگذارد. در هنگام خرید هدیه حتما رنگ مورد علاقه‌ی طرف مقابل را در نظر بگیرید. اگر رنگ مورد علاقه‌ی او را نمی‌دانید سعی کنید با دقت در رنگ لباس و لوازمی که به همراه دارد این رنگ را حدس بزنید.
سعی کنید هدیه‌ای که انتخاب می‌کنید یکی از لوازمی باشد که طرف مقابل به آن نیاز دارد و یا اینکه جایگزین مناسبی برای لوازمی که او استفاده می‌کند باشد.
برای خوشحال کردن کودکان نیز می‌توانید در کنار هدیه‌ای که تهیه می‌کنید از خوراکی‌های هیجان‌انگیزی مانند بیسکویت باغ‌وحش یا چهره‌های گرجی و برای کمی بزرگ‌ترها از الفبای فارسی گرجی نیز استفاده کنید.
این نکته را در نظر بگیرید که الزامی به تهیه کردن هدایای گران‌قیمت نیست و یک هدیه‌ی کوچک ولی باب سلیقه به راحتی می‌تواند عزیزان و دوستان‌تان را شاد کند.

نوشته های مرتبط
Showing 2 comments
  • Mohammad Hadi Gorji
    پاسخ

    همه ی محصولات گرجی خیلی خوشمزه باکیفیت است.

  • احسان
    پاسخ

    بیسکویت باغ وحش باهاش خاطره ها دارم

دیدگاه خود را ارسال کنید