حضور پررنگ شرکت “بیسکویت گرجی” در نمایشگاه گلفود


نمایشگاه گلفود دبی یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه‌ی محصولات غذایی در جهان می باشد که در تاریخ ۱۲- ۸ فوریه ۲۰۱۵ مصادف با ۲۳- ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ در کشور امارات متحده عربی، مرکز تجارت جهانی دبی برپا شد. برگزاری این نمایشگاه در سال ۲۰۱۵ ، قدمت آن را به ۲۸ سال رساند. نمایشگاهی که هر ساله صدها نوع از انواع محصولات و فرآورده‌های غذایی و انواع نوشیدنی‌ها از مناطق مختلف جهان را در یک مکان متمرکز می‌سازد، جایی که در آن طعم‌های بین‌المللی به بازارهای جهانی معرفی می‌شوند
.

این رویداد بزرگ به عنوان اصلی‌ترین پایگاه توسعه‌ی تجارت شرکت‌های غذایی جهان به حساب می‌آید چرا که این نمایشگاه با سابقه درخشان در میان تجار و صادر کنندگان، این فرصت را فراهم می‌آورد تا بتوانند بازارهای آسیای میانه، شمال آسیا و آفریقا را مجذوب خود نمایند حضور بازدیدکنندگان و خریداران از ۱۵۰ کشور، نشان‌دهنده برنامه ریزی دست اندرکاران این صنعت، برای توسعه روابط و تجارت خود از طریق این رویداد در سطح بین المللی می‌باشد.

شركت “بیسکویت گرجی” نیز در این نمایشگاه به عنوان باسابقه ترین و بزرگترین تولید کننده بیسکویت در ایران با عرضه بیش از 60 نوع محصول و ارائه محصولات جدیدی همچون “ویفر با طعم‏های جدید” و از سوی دیگر معرفی محصولی جدید در قسمت محصولات  “فراسودمند” با نام بیسکویت “نیم چاشت پروبیوتیک”، حضوری پررنگ داشت.

امید است با بهرگیری از تکنولوژی روز دنیا و ارائه محصولات جدید و با کیفیت، حضور پر رنگ “بیسکویت گرجی” در عرصه داخلی و خارجی “کماکان ادامه یابد. 

همچنین حضور مدیران عامل شرکت‏های داخلی در یک مکان، این امکان را فراهم آورد تا شرکتهای همگروه به تبادل نظر و افزایش روابط فی مابین بپردازند. بعلاوه حضور مدیر عامل هلدینگ آریا ملل، رئیس هیئت مدیره شرکت بیسکویت گرجی، همکاران سابق شرکت بیسکویت گرجی و میهمانان از شرکت چین چین و بازرگانان کشورهای مختلف و تامین کنندگان مواد اولیه در ایام حضور مدیر عامل شرکت بیسکویت گرجی از نکات حائز اهمیت این نمایشگاه بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید