در سوگ سیاوشان

می‌گویند آتش‌نشانی در کنار شغل طاقت‌فرسای کار کردن در معدن از خطرناک‌ترین شغل‌های دنیاست و این خود گواهی بر فداکاری و مسئولیت پذیری قهرمانانی است که دانسته و شجاعانه از راه نجات جان همشهری‌های خود زیست می‌کنند به جان انسان‌ها ارزش می‌دهند و آن را گرامی می‌دارند.
اینکه شهری به بزرگی تهران تعدادی از فداکارترین و قهرمان‌ترین انسان‌هایش را که در لباس آتش‌نشانی به آن خدمت می‌کردند از دست داده، هزاران بار بر تلخی از دست دادن شهروندان و کسبه‌ی محترم ساختمان پلاسکو می‌افزاید و تمام مردم ایران را در غم بزرگی فرو برده است.
کارمندان و کارگران کارخانه‌ی بیسکویت گرجی نیز در این غم تلخ شریک ملت ایران هستند و اینجانب به عنوان مدیر عامل شرکت بیسکویت گرجی مراتب هم‌دردی و تاسف خود و کارگران و کارمندان مجموعه را خدمت خانواده‌های از دست رفتگان، مردم ایران و به خصوص آتش‌نشانان شجاعی که هم‌زمان با غم از دست دادن هم‌سنگر‌های‌شان مشغول تلاش برای نجات جان بازماندگان احتمالی هستند، ابراز می‌دارم.
قلب‌های ما در شرکت بیسکویت گرجی هم‌گام با ملت ایران به امید نجات جان آتش‌نشانان گرفتار در آوار می‌تپد. به این امید که سیاوش‌وار از آتش گذر کنند و به آغوش خانواده‌های خود بازگردند.

سراسر همه دشت بریان شدند
بر آن چهرِ خندانش گریان شدند
سیاوش بر آن کوه آتش بتاخت
نشد تنگدل؛ جنگ آتش بساخت
یکی دشت با دیدگان پر ز خون
که تا او ز آتش کی آید برون

با احترام
فرهاد تاجیک
مدیر عامل شرکت بیسکویت گرجی

نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید