گرجی؛ برنده تندیس بلورین سومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور

 

مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره ملی صنعت سلامت محور، روز سه‌شنبه 15 مرداد ماه برگزار شد و  گرجی که با تولید محصولاتی سلامت محور به عنوان برندی خوشنام در این حوزه شناخته می‌شود موفق به کسب تندیس بلورین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد.

جشنواره ملی صنعت سلامت محور با هدف شناسایی و تشویق برندها و سازمان‌های متعهد به سلامت و معرفی آخرین دستاوردها در این حوزه در حالی برای سومین دوره برگزار شد که توجه بسیاری از برندهای معتبر و نامدار کشور را به خود جلب کرده‌بود.

گرجی که از دیرباز و در تمام این پنجاه و چند سالی که در بازار کشور فعال است، توجه به سلامت محصولات را در دستور کار خود قرار داده‌، با شرکت در این جشنواره و جلب نظر مثبت هیئت داوران و اعضای کمیته انتخاب، موفق به کسب تندیس بلورین سومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد.

گرجی با محصولات سلامت در جشنواره ملی صنعت سلامت محور

یکی دیگر از اهداف این جشنواره پایش و دسته‌بندی صنایع از نظر میزان رعایت اصول سلامتی در تولید محصول بود که گرجی با توجه به استفاده از به روزترین ابزار و امکانات مدرن تولید، از این نظر هم توجه فعالان جشنواره را به خود جلب کرد.

همچنین گرجی با تولید محصولاتی مانند بیسکودایت، بیسکوپلاس، بیسکویت پروبیوتیک و… جای خود را در سبد خرید و برنامه غذایی افرادی که در انتخاب مواد غذایی، سلامتی را به عنوان یکی از اصلی‌ترین معیارها مورد نظر قرار می‌دهند، باز کرده و جشنواره ملی صنعت سلامت محور هم با توجه به همین موضوع، پس از بررسی و راستی‌آزمایی این محصولات، گرجی را به عنوان برنده تندیس بلورین سومین دوره این جشنواره معرفی کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید