۳ پیشنهاد ویژه برای داشتن بهترین میلک شیک بیسکویت

nastaran-biscuit

میلک شیک بیسکویت یک انتخاب خوشمزه، مقوی و هیجان‌انگیز به عنوان دسر یا میان وعده است و کمترکسی را پیدا می‌کنید که  بتواند از یک لیوان میلک شیک بیسکویت درجه یک بگذرد. در این نوشته برای شما پیشنهادهایی ساده و در عین حال خوشمزه برای درست کردن بهترین میلک شیک‌های خانگی با استفاده از بیسکویت‌های متنوع گرجی داریم. پیشنهادهایی که نتیجه‌اش میلک شیک‌هایی خواهدبود که رنگ و طعمی تازه به دورهمی‌های دوستانه می‌بخشد.

میلک شیک بیسکویت کاکائو برای عاشقان شکلات

یکی از پرطرفدارترین میلک شیک‌ها، میلک شیک شکلات است، همینطور ترکیب طعم بیسکویت‌های تُرد و تازه بیسکویت با بستنی و شیر، زمانی که با شیرینی شکلات ترکیب شود، شما را با یکی از هیجان‌‌انگیزترین دسرها روبرو می‌کند. معمولا میلک شیک شکلاتی از ترکیب بستنی وانیلی، شکلات مایع و شیر درست می‌شود اما پیشنهاد ویژه ما برای تهیه میلک شیک بیسکویت شکلاتی، استفاده از بیسکویت‌ کرم‌دار کاکائویی گرجی به جای شکلات مایع است.

کافیست به ازای هر نفر ۴ عدد بیسکویت کرم‌دار کاکائویی خُرد شده، سه اسکوپ متوسط بستنی وانیل و یک سوم لیوان شیر را با هم مخلوط کنید. اگر طرفدار شکلات و کاکائو هستید، حتما این میلک شیک خانگی را امتحان کنید و مطمئن باشید که کِرم بیسکویت‌های کاکائویی گرجی طعمی خاص و دلچسب به میلک شیک بیسکویت شما می‌دهد.

میلک شیک بیسکویت با طعم نوستالوژی

بیسکویت نیم چاشت یکی از قدیمی‌ترین محصولات گرجی است و در عین حال استفاده از آن در درست کردن میلک شیک بیسکویت، طعمی نوستالوژیک و نزدیک به غذای خوشمزه کودک که بدون رودربایستی همه ما همچنان به آن علاقه داریم، خواهدداشت. میلک شیک بیسکویت نیم‌چاشت گرجی یک میان وعده و عصرانه عالی برای بازیابی دوباره انرژی در میان روز است. کافیست برای هر یک لیوان میلک شیک، ۳ تا ۴ بیسکویت نیم‌چاشت گرجی را خُرد کنید و با سه اسکوپ متوسط بستنی وانیل و یک سوم لیوان شیر ترکیب کنید.

یک میلک شیک بیسکویت ویژه با کمک نسترن!

بیسکویت نسترن گرجی هم یکی دیگر از گزینه‌های جذاب گرجی برای درست کردن یک میلک شیک خانگی درجه یک با بیسکویت است.

اگر خیلی هم طرفدار شیک‌های شیرین نیستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما ترکیب بیسکویت نسترن گرجی، پنیر خامه‌ای، شیر و بستنی وانیل را امتحان کنید و از طعم خاص این میلک شیک که گزینه‌ای عالی به عنوان دسر است لذت ببرید.

برای تهیه میلک شیک بیسکویت نسترن گرجی به ازای هر نفر، سه اسکوپ متوسط بستنی وانیل، یک قاشق غذا خوری پنیر خامه‌ای، یک سوم لیوان شیر و ۷ بیسکویت خرد شده نسترن را با هم ترکیب کنید و از این دسر یا میان وعده مقوی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر مقالات