معرفی شرکت بیسکویت گرجی

سال تأسیس شرکت گرجی به دهه ۴۰ خورشیدی و سال ۱۳۴۰ بازمی‌گردد. در حقیقت  این شرکت یک شرکت خانوادگی بوده و بنیانگذار آن مرحوم علی گرجی است که متاسفانه امروز در بین ما حضور ندارند. این شرکت قبل از پیروزی انقلاب عضو بورس اوراق بهادار بود. مرحوم گرجی کارخانه را در شهر رباط کریم راه‌اندازی نمود. رباط کریم آن زمان برخلاف امروز که شهری بزرگ و صنعتی است، منطقه‌ای توسعه نیافته بود که مردمش از راه کشاورزی امرار معاش می‌کردند. گرجی علاوه بر این که خود در این محیط رشد کرده و توسعه پیداکرده‌است خدمات متقابلی نیز به رشد و توسعه منطقه رباط کریم ارائه داده است. در طی سال‌های پس از انقلاب افراد زیادی در شرکت بیسکویت گرجی پرورش یافته‌اند که پس از مدتی به دنبال تولید و تاسیس واحدهای صنعتی کوچک رفتند. به عبارتی پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه گرجی به سمت تولید رفتند.

حکایت گرجی همین است که با برندی ۶۲ ساله محصولاتش همیشه در خانه‌های مردم حضور داشته و نه تنها چاشت و نیم چاشت آنان بوده که حتی گاهی ملودی تیزرهای تبلیغاتی‌اش را هم زمزمه می‌کردند و اشعارش را ناخودآگاه بلند بلند می‌خواندند. شاید خاطره انگیز ترین محصول این شرکت، همان بیسکویت باغ وحش گرجی‌ست که سال‌ها برای تمام کودکان و نوجوانان و حتی بزرگ‌ترها خاطره انگیز بوده و هست. درآوردن حیوانات بیسکویتی از آن بسته بندی زردرنگ بیش از هر چیز یادآور نام گرجی و شوق دوران کودکی است. طیف محصولات گرجی در شش دسته کلی قرار می‌گیرند که هر کدام مجموعه‌ای از محصولات متفاوت هستند. این شش مجموعه عبارتند از بیسکویت‌ها، ویفرها، کیک‌ها، کوکی‌ها و غلات صبحانه و شکلات‌ها.

خط مشی شرکت گرجی

شرکت ” بیسکویت گرجی” در سال ۱۳۴۰ تأسیس و در ایفای رسالت خود و با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای کاری، تولید انواع بیسکویت، کراکر، شیرینی ، ویفر، کرم کاکائو و محصولات پوششی کاکائویی را آغاز کرد. اعتقاد گرجی بر این است که امنیت غذایی حق تمامی انسان‌هاست و از این رو ماموریت خود را از این قرار می‌داند:

شرکت جهت انجام هر چه بهتر ماموریت خود، موفق به اخذ سیستم‌های مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی و حلال جهانی گردیده است.

همچنین اهداف شرکت به شرح زیر است:

کاتالوگ‌ها