حضور پررنگ شرکت بیسکویت گرجی در نمایشگاه گلفود

۱۳۹۵/۰۳/۰۳

gorji-in-Gulfood-2015

نمایشگاه گلفود دبی یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه‌ی محصولات غذایی در جهان می باشد که در تاریخ ۱۲- ۸ فوریه ۲۰۱۵ مصادف با ۲۳- ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ در کشور امارات متحده عربی، مرکز تجارت جهانی دبی برپا شد. برگزاری این نمایشگاه در سال ۲۰۱۵ ، قدمت آن را به ۲۸ سال رساند. نمایشگاهی که هر ساله صدها نوع از انواع محصولات و فرآورده‌های غذایی و انواع نوشیدنی‌ها از مناطق مختلف جهان را در یک مکان متمرکز می‌سازد، جایی که در آن طعم‌های بین‌المللی به بازارهای جهانی معرفی می‌شوند.

این رویداد بزرگ به عنوان اصلی‌ترین پایگاه توسعه‌ی تجارت شرکت‌های غذایی جهان به حساب می‌آید چرا که این نمایشگاه با سابقه درخشان در میان تجار و صادر کنندگان، این فرصت را فراهم می‌آورد تا بتوانند بازارهای آسیای میانه، شمال آسیا و آفریقا را مجذوب خود نمایند حضور بازدیدکنندگان و خریداران از ۱۵۰  کشور، نشان‌دهنده برنامه ریزی دست اندرکاران این صنعت، برای توسعه روابط و تجارت خود از طریق این رویداد در سطح بین المللی می‌باشد.

شرکت “بیسکویت گرجی” نیز در این نمایشگاه به عنوان باسابقه ترین و بزرگترین تولید کننده بیسکویت در ایران با عرضه بیش از 60 نوع محصول و ارائه محصولات جدیدی همچون “ویفر با طعم‏های جدید” و از سوی دیگر معرفی محصولی جدید در قسمت محصولات  “فراسودمند” با نام بیسکویت “نیم چاشت پروبیوتیک”، حضوری پررنگ داشت.

امید است با بهرگیری از تکنولوژی روز دنیا و ارائه محصولات جدید و با کیفیت، حضور پر رنگ “بیسکویت گرجی” در عرصه داخلی و خارجی “کماکان ادامه یابد. 

همچنین حضور مدیران عامل شرکت‏های داخلی در یک مکان، این امکان را فراهم آورد تا شرکتهای همگروه به تبادل نظر و افزایش روابط فی مابین بپردازند. بعلاوه حضور مدیر عامل هلدینگ آریا ملل، رئیس هیئت مدیره شرکت بیسکویت گرجی، همکاران سابق شرکت بیسکویت گرجی و میهمانان از شرکت چین چین و بازرگانان کشورهای مختلف و تامین کنندگان مواد اولیه در ایام حضور مدیر عامل شرکت بیسکویت گرجی از نکات حائز اهمیت این نمایشگاه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر خبرها