بازدید مدیرعامل بیسکویت گرجی از شرکت السا پخش آتیه شعبه استان خراسان رضوی

۱۴۰۱/۰۵/۰۳

bazdide-modir-amele-gorji-dar-mashhad

بازدید مدیرعامل بیسکویت گرجی به همراه مدیرفروش و مدیر منطقه از شرکت السا پخش آتیه شعبه استان خراسان رضوی

دکتر جواد رادسعید مدیرعامل شرکت بیسکویت گرجی در سفری یک روزه به مشهد مقدس به بررسی ظرفیت‌های فروش محصولات شرکت گرجی توسط شرکت الساپخش آتیه مشهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گرجی، در این سفر دکتر جواد رادسعید به همراه آقایان حمیدرضا پیکری مدیر فروش بیسکویت گرجی و مجید کرامت مدیر فروش منطقه خراسان رضوی در جمع مدیران شرکت پایاپخش (نماینده هیبریدی شرکت الساپخش آتیه شعبه استان خراسان رضوی)حضور پیدا کردند. و با آقایان، حمید یاربی رئیس هیئت مدیره، امیر یاربی مدیرعامل، مجید یاربی معاونت فروش و عباس‌زاده مدیر فروش  به بحث و گفتگو پرداختند.

دکتر رادسعید ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته در جهت بهبود شرایط پخش در این استان گفت: خوشبختانه استان خراسان رضوی از ظرفیت بالای فروش برخوردار است. و با مدیریت خوب آقای حسین سلیمانی‌راد مدیر عامل محترم شرکت پخش سراسری الساپخش آتیه، قطعا محصولات این شرکت به راحتی به دست مشتریان وفادار گرجی خواهد رسید.

وی با تاکید بر خدمات رسانی شایسته به مشتریان و ارتقاء کیفیت، مشتری مداری را یکی از مهمترین اصول شرکت دانست و از همه همکاران در شبکه فروش خواست تا این مهم را در همه فرآیندهای کاری مد نظر قرار دهند.

سپس آقای دکتر رادسعید به دعوت آقای یاربی از انبار مرکزی این شرکت بازدید نمودند و در خصوص نحوه انبار گردانی و نحوه پخش محصولات در سطح شهر به ایشان توضیحاتی ارائه گردید.

لانچ محصولات گرجی

در پایان جلسه، لانچ محصولات شرکت گرجی با حضور مدیر فروش شرکت گرجی آقای پیکری و مدیر منطقه آقای کرامت به همراه مدیر عامل شرکت پایاپخش آقای یاربی و مدیرفروش شرکت الساپخش آتیه آقای معمارزاده و تیم فروش استان، انجام گرفت.

در این جلسه در مورد طرح‌ها، پروموشن و ظرفیت‌های فروش استان بحث و گفتگو شد و نقطه نظرات مورد نظر شرکت بیسکویت گرجی خدمت مدیران و کادر فروش اعلام گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر خبرها