جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیسکویت گرجی

۱۴۰۱/۰۴/۱۳

majma-gorji

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیسکویت گرجی ساعت ۱۴:۳۰روز چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گرجی، به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت بیسکویت گرجی (سهامی عام) می‌رساند، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت برای سال منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ راس ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ در محل به نشانی: تهران – خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد )– خیابان فتحی شقاقی بعد از تقاطع بیستون پلاک ۸۶ سرای محله جهاد برگزار می‌گردد.
لذا سهامداران حقیقی یا قائم‌مقام قانونی آنان با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر و نمایندگان سهامداران حقوقی با همراه داشتن معرفی‌نامه و مدرک شناسایی معتبر می‌توانند یک ساعت قبل از ساعت یادشده همان روز به محل برگزاری جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه به آدرس فوق مراجعه نمایند.
دستور جلسه:
۱- استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی
۲- تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹
۳- انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
۴- انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار
۵- انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
۶- تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
۷- تعیین پاداش هیئت مدیره
۸- سایر موارد
در راستای صیانت از سلامت همگانی در شرایط پاندمی کرونا و با توجه به ابلاغیه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ سازمان بورس اوراق بهادار در این خصوص سهامداران فاقد هرگونه علائم مشکوک به کرونا می‌توانند با ارائه کارت واکسیناسیون و استفاده از ماسک در مجمع حضور یابند.
از سهامداران مختلف که امکان حضور فیزیکی در مجمع را ندارند دعوت می‌گردد جهت آگاهی از تصمیمات و مشاهده پخش زنده مجمع از طریق لینک http://www.aparat.com/GorjiCO/live اقدام نمایند.

هیات مدیره شرکت بیسکویت گرجی (سهامی عام)

دیدگاهتان را بنویسید

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر خبرها