حضور شرکت بیسکویت گرجی در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران

۱۴۰۳/۰۲/۰۸

gorji-6th-iran-expo-intro

شنبه ۸ اردیبهشت ماه ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران با برگزاری همایشی با حضور رئیس جمهور در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
شرکت بیسکویت گرجی در کنار شرکت پاکنام که سهامدار عمده شرکت بیسکویت گرجی می باشد با محصولات و توانمندی‌های خود در این نمایشگاه در سالن 5 حضور دارد و با افتتاح رسمی نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ کار خود را آغاز کرد .
شرکت بیسکویت گرجی به عنوان اولین تولید کنندگان بیسکویت در ایران با هدف ارائه محصولات و خدمات و ارتباط با تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان و تجار خارجی و سایر فعالان بخش‌ها و صنایع مختلف در سالن ۵ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضور دارد.
نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ از ۸ اردیبهشت تا ۱۲ اردیبهشت به مدت ۵ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، با حضور ۲ هزار بازرگان، سرمایه‌گذار و تاجر بین‌المللی از ۱۲۰ کشور، درحال برگزاری می باشد
سفرای کشورهای مختلف و مقامات کشوری از جمله جناب آقای محمدمهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت ، با حضور در غرفه شرکت بیسکویت گرجی در ششمین نمایشگاه‌ بین‌المللی بازدید کرده و مستقیما در جریان فرصت‌های صادراتی این شرکت قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر خبرها