انتخاب بیسکوپلاس به عنوان محصول نوآورانه‌ی ایرانی در چهارمین جشنواره‌ی ملی نوآوری محصول برتر ایرانی

۱۳۹۸/۱۲/۲۹

shahd-mag

شرکت بیسکویت گرجی نگاه کاملا ویژه‌ای به بحث نوآوری در صنعت فرآورده‌های آردی دارد و تمامی تلاش خود را در جهت جذب، آموزش نیروهای متخصص و استفاده از تکنولوژی‌های جدید در خطوط تولید و آزمایشگاه همچون Meter Activity Water ،Analyzer Texture و سایر دستگاه‌های تخصصی دارد.

عابدینی، مدیرعامل بیسکویت گرجی درباره‌ی این دستاورد به خبرنگار شهد گفت: با توجه به هم‌افزایی بسیار دقیق و بالا بین واحدهای تحقیق و توسعه، فروش و مارکتینگ ایده‌های نو شکل می‌گیرند. واحد مارکتینگ با ارزیابی محصولات جدید در بازارهای داخلی و خارجی، بررسی گزارشات یورو مانیتور و همچنن نقطه نظرات مشتریان را مورد بررسی قرار می‌دهد. واحد تحقیق و توسعه به بررسی نتایج حاصل از مطالعه مقالات سال‌های اخیر با در نظر گرفتن شرایط مواد اولیه و تجهیزات کارخانه می‌پردازد، واحد فروش نیز امکان‌سنجی فروش محصولات جدید، بازخوردهای نمایندگان و تیم پخش را ارائه می‌دهد و در نهایت تمامی گزارشات و نتایج از طریق جلسات مستمر کمیته طراحی محصول پیگیری می‌شود. وی در ادامه افزود: شرکت بیسکویت گرجی در سال‌های اخیر با رویکرد نوآوری و ورود به محصولات سلامت‌محور، سهم عمده‌ای از بازار بیسکویت داخل کشور را به خود اختصاص داده است که منجر به راه اندازی خطوط جدید و تکمیل ظرفیت اسمی و نوسازی سالن های تولید گردیده است . از محصوالت سلامت‌محور این شرکت، می‌توان به محصول بیسکوپلاس اشاره کرد.

محمدفاضل عابدینی در پاسخ به انگیزه‌ی حضور در این جشنواره پاسخ داد: چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با هدف توسعه‌ی اقتصاد ملی و حمایت از نوآوری‌های داخلی به همت پژوهشکده سیاستگذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم ، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نیز مشارکت سایر نهادهای حاکمیتی کشور در مورخ ۱۷ بهمن برگزار شد، بیسکوپلاس به عنوان محصول نوآورانه‌ی ایرانی درگروه محصوالت غذایی معرفی شد.

در این جشنواره برای ارزیابی محصولات و خدمات نوآور کسب و کارها، از مدل GATE- STAGE استفاده شد که این مدل بر اساس عوامل موفقیت شرکت‌های معتبر در حوزه‌ی نوآوری توسعه پیدا کرده و از سوی موسسات بین‌المللی همچون مرکز بهره‌وری و کیفیت آمریکا (APQC) و انجمن مدیریت و توسعه محصول (PDMA)مورد تایید قرار گرفته است. در این مراسم ۲۲ محصول نوآورانه شرکت‌های بزرگ صنعتی و خدماتی، پس از بررسی در کمیته‌ی ارزیابی جشنواره و تایید کمیته‌ی علمی متشکل از اساتید دانشگاه و متخصصین حوزه ی نوآوری که امتیاز مورد نظر را کسب کردند، موفق به کسب گواهینامه و لوح زرین نوآوری محصول برتر ایرانی سال ۱۳۹۸ شدند. بر اساس جمع‌بندی نهایی واحد ارزیابی جشنواره، لوح زرین نوآوری محصول برتر ایرانی در سال ۹۸ به خاطر محصول بیسکوپلاس به شرکت بیسکویت گرجی تعلق گرفت.

عابدینی در این گفتگو به مزایای بیسکوپلاس نیز پرداخت و گفت: کودکان به ویژه در سال‌های اول زندگی به دلیل سرعت رشد جسمی و تکامل مغزی، به ویتامین و املاح معدنی نیاز قابل توجهی دارند. از سوی دیگر با توجه به حجم کوچک معده‌ی شیرخوار، مقدار مواد غذایی که در هر وعده می‌تواند مصرف شود نیازهای تغذیه‌ایی او را نمی‌تواند فراهم کند. بنابراین مصرف بیسکویت غنی‌شده می‌تواند بخش عمده‌ای از نیازهای یک روز کودک را تامین کرده و انتخابی مناسب برای تامین ریزمغذی‌ها باشد. بیسکویت کودک با برند بیسکوپلاس با دوازده ویتامین (B-B1-B2-B3-B5-B6-B7-B12 – C-A-E-D1) و پنچ املاح (روی، مس، سلنیوم، آهن و ید) غنی‌سازی شده است و مناسب کودکان بالای ۶ ماه می‌باشد. این محصول دارای بسته‌بندی لفاف متالایز برای محافظت در مقابل نور و رطوبت بوده و بر روی جعبه آن اطلاعات لازم از ویژگی‌های محصول درج شده است . این محصول به عنوان یک میان‌وعده‌ی کامل و مغذی مناسب برای کودکان می‌باشد که در گذشته نیز موفق به کسب تاییدیه از انجمن علمی تغذیه کودکان ایران و تندیس بلورین از جشنواره صنعت سلامت محور شده است.

شماره‌ی ۴۶ – صفحه ۳۲

اسفندماه ۱۳۹۸

http://bit.ly/2xcfM4Y

دیدگاهتان را بنویسید

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر خبرها